Bolzano Superinox 5 ks

Klasické žiletky Bolzano Superinox pro Vaše hladké oholení. Žiletky z vysoce kvalitní nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Žiletky se vyznačují vysokou ostrostí a...
Garantovaný nákup z Luxusní holení

žiletky

• ostré

• ne příliš ostré
    • ne moc trvanlivé

Já jsem s těmito žiletkami spokojen nebyl. Stačily mi jen na 4 ostrá oholení, a nejsou moc ostré. Je to ale můj dojem, každému mohou vyhovovat jiné.

Druh
žiletky

Klasické žiletky Bolzano Superinox pro Vaše hladké oholení.

Žiletky z vysoce kvalitní nerezové ocele pro Vaše hladké oholení. Žiletky se vyznačují vysokou ostrostí a dlouhotrvajícím ostřím. Každá žiletka je balena zvlášť ve voskovaném papíře.

Obsah balení: 5 žiletek

Dodáváno v papírové krabičce.

Vyrobeno v Německu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 1 228 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt